APT14M120B
מק"ט מוצר של DigiKey
APT14M120B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT14M120B
תיאור
MOSFET N-CH 1200V 14A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1200 V 14A (Tc) 625W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
145 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4765 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
625W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V