APT77N60SC6/TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 600V 77A D3PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 47 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 600 V 77A (Tc) 481W (Tc) הרכבה משטחית D3PAK |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V3.6 ב-mA2.96 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 260 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 13600 pF @ 25 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 481W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 600 V | מארז ההתקן של הספק D3PAK |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מספר מוצר בסיס |