APT77N60SC6/TR
מק"ט מוצר של DigiKey
150-APT77N60SC6/TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-APT77N60SC6/CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-APT77N60SC6/DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT77N60SC6/TR
תיאור
MOSFET N-CH 600V 77A D3PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 47
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 77A (Tc) 481W (Tc) הרכבה משטחית D3PAK
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏2.96‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
260 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13600 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
481W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
D3PAK
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V