AT32AP7200-CTUT
מק"ט מוצר של DigiKey
AT32AP7200-CTUT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT32AP7200-CTUT
תיאור
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR®32 AP7 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 200MHz ללא ROM ‎324-TFBGA (15×15)‎
קטגוריה
מספר ה- I/O
146
יצרן
סוג זיכרון תכנות
ללא ROM
סדרה
גודל RAM
‎64K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.08V ~ 3.6V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
ממירי נתונים
D/A 2x16b
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
AVR
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
200MHz