AT89LP2052-20PU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT89LP2052-20PU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89LP2052-20PU
תיאור
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8051 89LP רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎2KB (2K × 8)‎ FLASH ‎20-PDIP‎
קטגוריה
מספר ה- I/O
15
יצרן
גודל זיכרון תכנות
סדרה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
אריזה
צינור
גודל RAM
‎256 × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.4V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
8051
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
חור מעבר
מהירות
20MHz