AT89LP4052-20SU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT89LP4052-20SU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89LP4052-20SU
תיאור
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8051 89LP רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎4KB (4K × 8)‎ FLASH ‎20-SOIC‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AT89LP4052-20SU דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
15
יצרן
גודל זיכרון תכנות
סדרה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
אריזה
צינור
גודל RAM
‎256 × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.4V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
8051
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
20MHz