AT89S52-24AU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT89S52-24AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89S52-24AU
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8051 89S רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎8KB (8K × 8)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AT89S52-24AU דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
32
יצרן
גודל זיכרון תכנות
סדרה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
אריזה
מגש
גודל RAM
‎256 × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
8051
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
24MHz