AT89S52-24PU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT89S52-24PU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89S52-24PU
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8051 89S רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎8KB (8K × 8)‎ FLASH ‎40-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
AT89S52-24PU דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
32
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
מעבד ליבה
8051
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג ההרכבה
חור מעבר
מהירות
24MHz