AT89S8253-24AU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT89S8253-24AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89S8253-24AU
תיאור
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8051 89S רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎12KB (12K × 8)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
AT89S8253-24AU דגמים
סדרה
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
סוג מתנד
חיצוני
מעבד ליבה
8051
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
24MHz