AT90CAN128-16AU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT90CAN128-16AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT90CAN128-16AU
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® 90CAN רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎64-TQFP (14×14)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AT90CAN128-16AU דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎4K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎4K × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 8x10b
מעבד ליבה
AVR
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
8-bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz