AT91M42800A-33CJ
מק"ט מוצר של DigiKey
AT91M42800A-33CJ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT91M42800A-33CJ
תיאור
IC MCU 16/32BIT ROMLESS 144BGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM7® AT91 רכיבים משובצים IC 16/32Bit 33MHz ללא ROM ‎144-BGA (13×13)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AT91M42800A-33CJ דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
54
יצרן
סוג זיכרון תכנות
ללא ROM
סדרה
גודל RAM
‎8K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
סוג מתנד
חיצוני
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מעבד ליבה
ARM7®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
גודל ליבה
16/32Bit
מארז ההתקן של הספק
‎144-BGA (13×13)‎
מהירות
33MHz