AT91M55800A-33AU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT91M55800A-33AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT91M55800A-33AU
תיאור
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM7® AT91 רכיבים משובצים IC 16/32Bit 33MHz ללא ROM ‎176-LQFP (24×24)‎
מודלים EDA/CAD
AT91M55800A-33AU דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
58
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 8x10b; D/A 2x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
33MHz