AT91R40008-66AU-999
מק"ט מוצר של DigiKey
AT91R40008-66AU-999TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AT91R40008-66AU-999CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AT91R40008-66AU-999DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT91R40008-66AU-999
תיאור
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM7® AT91 רכיבים משובצים IC 16/32Bit 66MHz ללא ROM ‎100-LQFP (14×14)‎
מודלים EDA/CAD
AT91R40008-66AU-999 דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
32
יצרן
סוג זיכרון תכנות
ללא ROM
סדרה
גודל RAM
‎256K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 1.95V
סטטוס החלק
פעיל
סוג מתנד
חיצוני
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מעבד ליבה
ARM7®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
גודל ליבה
16/32Bit
מארז ההתקן של הספק
‎100-LQFP (14×14)‎
מהירות
66MHz