AT93C86A-10SU-1.8
מק"ט מוצר של DigiKey
AT93C86A-10SU-1.8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT93C86A-10SU-1.8
תיאור
IC EEPROM 16KBIT 3-WIRE 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 16Kbit תלת-חוטי טורי 2 MHz 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
AT93C86A-10SU-1.8 דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
תלת-חוטי טורי
יצרן
תדר השעון
2 MHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
10ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)