AT93C86A-10SU-2.7-T
מק"ט מוצר של DigiKey
150-AT93C86A-10SU-2.7-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-AT93C86A-10SU-2.7-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-AT93C86A-10SU-2.7-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT93C86A-10SU-2.7-T
תיאור
IC EEPROM 16KBIT 3-WIRE 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 16Kbit תלת-חוטי טורי 1 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AT93C86A-10SU-2.7-T דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
תלת-חוטי טורי
יצרן
תדר השעון
1 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
10ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)