ATM90E32AS-AU-R
מק"ט מוצר של DigiKey
ATM90E32AS-AU-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ATM90E32AS-AU-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ATM90E32AS-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATM90E32AS-AU-R
תיאור
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תלת מופעי מד IC ‎48-TQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
ATM90E32AS-AU-R דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
13mA
יצרן
Microchip Technology
מתח - הספקה
2.8 V ~ 3.6 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג מד
תלת מופעי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
עכבת כניסה
‎50kOhm, ‎80kOhm, ‎120kOhm
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
שגיאת מדידה
0.5%
מארז‏ / תיבה
‎48-TQFP‎
מתח - כניסה/יציאה גבוה
3.2V, 5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎48-TQFP (7×7)‎
מתח - כניסה/יציאה נמוך
0.4V, 0.8V