ATMEGA128-16AUR
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA128-16AURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ATMEGA128-16AURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ATMEGA128-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA128-16AUR
תיאור
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎128KB (64K × 16)‎ FLASH ‎64-TQFP (14×14)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATMEGA128-16AUR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎4K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎4K × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 8x10b
מעבד ליבה
AVR
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
8-bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz