ATMEGA32-16AU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA32-16AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA32-16AU
תיאור
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎32KB (16K × 16)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
ATMEGA32-16AU דגמים
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎2K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz