ATMEGA48-20AU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA48-20AU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA48-20AU
תיאור
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎4KB (2K × 16)‎ FLASH ‎32-TQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
ATMEGA48-20AU דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎512 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz