ATMEGA644P-20MUR
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA644P-20MURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ATMEGA644P-20MURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ATMEGA644P-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA644P-20MUR
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎64KB (32K × 16)‎ FLASH ‎44-VQFN (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
ATMEGA644P-20MUR דגמים
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎4K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz