ATMEGA8-16AUR
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA8-16AURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ATMEGA8-16AURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ATMEGA8-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA8-16AUR
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎8KB (4K × 16)‎ FLASH ‎32-TQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
ATMEGA8-16AUR דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎1K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz