ATMEGA8-16PU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATMEGA8-16PU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATMEGA8-16PU
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATmega רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎8KB (4K × 16)‎ FLASH ‎28-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
ATMEGA8-16PU דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎1K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 6x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz