ATSAMA5D33A-CU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATSAMA5D33A-CU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATSAMA5D33A-CU
תיאור
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-A5 משובצים IC SAMA5D3 1 ליבת, ‎32-bit 536MHz ‎324-LFBGA (15×15)‎
מודלים EDA/CAD
ATSAMA5D33A-CU דגמים
קטגוריה
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
יצרן
Microchip Technology
USB
USB 2.0 (3)
סדרה
מתח - כניסה/יציאה
1.2V, 1.8V, 3.3V
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני אבטחה
AES, SHA, TDES, TRNG
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-A5
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הליבות/רוחב אפיק
1 ליבת, ‎32-bit
מארז‏ / תיבה
324-LFBGA
מהירות
536MHz