ATTINY13V-10SU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY13V-10SU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY13V-10SU
תיאור
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny רכיבים משובצים IC 8-bit 10MHz ‎1KB (512 × 16)‎ FLASH 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATTINY13V-10SU דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
יצרן
גודל EEPROM
‎64 × 8‎
סדרה
גודל RAM
‎64 × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 4x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
AVR
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
10MHz