ATTINY25-20PU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY25-20PU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY25-20PU
תיאור
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎2KB (1K × 16)‎ FLASH ‎8-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
ATTINY25-20PU דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
גודל EEPROM
128 x 8
אריזה
צינור
גודל RAM
128 x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 4x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz