ATTINY45-20SU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY45-20SU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY45-20SU
תיאור
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎4KB (2K × 16)‎ FLASH 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
ATTINY45-20SU דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎256 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 4x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz