ATTINY45-20XUR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz 4KB (2K × 16) FLASH 8-TSSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ATTINY45-20XUR דגמים |
קטגוריה | גודל זיכרון תכנות |
יצרן | סוג זיכרון תכנות FLASH |
סדרה | גודל EEPROM 256 × 8 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | גודל RAM 256 × 8 |
סטטוס החלק פעיל | מתח - הספקה (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 5.5V |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | ממירי נתונים A/D 4x10b |
מעבד ליבה AVR | סוג מתנד פנימי |
גודל ליבה 8-bit | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
מהירות 20MHz | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |