ATTINY45-20XUR
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY45-20XURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ATTINY45-20XURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ATTINY45-20XURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY45-20XUR
תיאור
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎4KB (2K × 16)‎ FLASH ‎8-TSSOP‎
מודלים EDA/CAD
ATTINY45-20XUR דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎256 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 4x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz