ATTINY45V-10PU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY45V-10PU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY45V-10PU
תיאור
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 10MHz ‎4KB (2K × 16)‎ FLASH ‎8-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
ATTINY45V-10PU דגמים
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎256 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 4x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
10MHz