ATTINY84-20MUR
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY84-20MURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY84-20MUR
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny רכיבים משובצים IC 8-bit 20MHz ‎8KB (4K × 16)‎ FLASH ‎20-QFN-EP (4×4)‎
מודלים EDA/CAD
ATTINY84-20MUR דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גודל RAM
‎512 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 8x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
20MHz