ATTINY84V-10MU
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY84V-10MU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY84V-10MU
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny רכיבים משובצים IC 8-bit 10MHz ‎8KB (4K × 16)‎ FLASH ‎20-QFN-EP (4×4)‎
מודלים EDA/CAD
ATTINY84V-10MU דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎512 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 8x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
10MHz