ATTINY84V-10SSUR
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY84V-10SSURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ATTINY84V-10SSURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ATTINY84V-10SSURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY84V-10SSUR
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® ATtiny רכיבים משובצים IC 8-bit 10MHz ‎8KB (4K × 16)‎ FLASH 14-SOIC
מודלים EDA/CAD
ATTINY84V-10SSUR דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎512 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 8x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
10MHz