ATTINY85V-10SH פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 3,427
גיליון נתונים
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) רכיבים משובצים IC 8-bit 10MHz ‎8KB (4K × 16)‎ FLASH 8-SOIC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ATTINY85V-10SH
מק"ט מוצר של DigiKey
ATTINY85V-10SH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATTINY85V-10SH
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATTINY85V-10SH דגמים
גודל EEPROM
‎512 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ממירי נתונים
A/D 4x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
10MHz