ATXMEGA32A4-MH
מק"ט מוצר של DigiKey
ATXMEGA32A4-MH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATXMEGA32A4-MH
תיאור
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AVR AVR® XMEGA® A4 רכיבים משובצים IC ‎8/‎16-Bit 32MHz ‎32KB (16K × 16)‎ FLASH ‎44-VQFN (7×7)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATXMEGA32A4-MH דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎1K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎4K × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.6V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
ממירי נתונים
A/D 12x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
AVR
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
‎8/‎16-Bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz