BZV55C6V8
מק"ט מוצר של DigiKey
BZV55C6V8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV55C6V8
תיאור
DIODE ZENER 6.8V DO213AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V ‎±6% הרכבה משטחית DO-213AA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZV55C6V8 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 200 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
אריזה
בתפזורת
מארז ההתקן של הספק
DO-213AA
טולרנס
‎±6%
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V