BZV55C7V5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 1,773
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 19,854
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V ‎±6% הרכבה משטחית DO-213AA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZV55C7V5
מק"ט מוצר של DigiKey
BZV55C7V5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZV55C7V5
תיאור
DIODE ZENER 7.5V DO213AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 200 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
אריזה
בתפזורת
מארז ההתקן של הספק
DO-213AA
טולרנס
‎±6%
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 5 V