DSA1223CL2-156M2500VAO
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSA1223CL2-156M2500VAO-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSA1223CL2-156M2500VAO
תיאור
MEMS OSCILLATOR SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.25V ~ 3.63V איפשור/השבתה 6-VDFN
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
32mA (טיפוסי)
אריזה
צינור
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
6-VDFN
סוג
מארז ההתקן של הספק
VDFN‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
5µA
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.63V