DSA6101MA3B-025.0000TVAO | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 25MHZ, 2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה 4-VFLGA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציבות התדר ±20ppm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 3mA (טיפוסי) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q100 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מהוד בסיס | מארז / תיבה 4-VFLGA |
סוג | מארז ההתקן של הספק VFLGA-4 (1.6x2) |
תדר | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
פונקציה איפשור/השבתה | גובה - מקובע (מרבי) 0.035 אינץ' (0.89 מ"מ) |
יציאה CMOS | זרם - הספקה (השבתה) (מקס') 1.5µA (טיפוסי) |
מתח - הספקה 1.71V ~ 3.63V |