DSA6101MA3B-025.0000TVAO זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 795
גיליון נתונים
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה 4-VFLGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DSA6101MA3B-025.0000TVAO
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSA6101MA3B-025.0000TVAOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-DSA6101MA3B-025.0000TVAOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-DSA6101MA3B-025.0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSA6101MA3B-025.0000TVAO
תיאור
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 25MHZ, 2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
3mA (טיפוסי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
4-VFLGA
סוג
מארז ההתקן של הספק
VFLGA‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.89‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
1.5µA (טיפוסי)
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V