DSA6101ML3B-025.0000VAO
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSA6101ML3B-025.0000VAO-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSA6101ML3B-025.0000VAO
תיאור
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה 4-VFLGA
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
3mA (טיפוסי)
אריזה
שקית
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
4-VFLGA
סוג
מארז ההתקן של הספק
VFLGA‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.89‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
1.5µA (טיפוסי)
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V