DSA6102JI1B-500K000TVAO זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
500 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V איפשור/השבתה 4-VLGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DSA6102JI1B-500K000TVAO
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSA6102JI1B-500K000TVAOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSA6102JI1B-500K000TVAO
תיאור
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
3mA (טיפוסי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
4-VLGA
סוג
מארז ההתקן של הספק
‎4-VLGA (2.5×2)‎
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.89‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
1.5µA (טיפוסי)
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V