DSA6111HA2B-050.0000VAO
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSA6111HA2B-050.0000VAO-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSA6111HA2B-050.0000VAO
תיאור
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.71V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) 4-VFLGA
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
3mA (טיפוסי)
אריזה
שקית
מארז ההתקן של הספק
VFLGA‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
פונקציה
מצב המתנה (הדממה)
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.63V