DSC1001AL2-016.0000T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Cardinal Components Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
16 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.7V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) ‎4-VDFN‏, פדים חשופים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001AL2-016.0000T
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSC1001AL2-016.0000T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC1001AL2-016.0000T
תיאור
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.7V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
8mA