LX8211-25ISE
מק"ט מוצר של DigiKey
LX8211-25ISE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LX8211-25ISE
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
220 µA
אריזה
בתפזורת
PSRR
50dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V