MCP23S18T-E/MJ
מק"ט מוצר של DigiKey
MCP23S18T-E/MJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MCP23S18T-E/MJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MCP23S18T-E/MJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCP23S18T-E/MJ
תיאור
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מרחיבי I/O 16 SPI 10 MHz ‎24-QFN (4×4)‎
מודלים EDA/CAD
MCP23S18T-E/MJ דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה מקור/מרזב
25mA
תדר השעון
10 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
1.8V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C