MCP25020-E/SL
מק"ט מוצר של DigiKey
MCP25020-E/SL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCP25020-E/SL
תיאור
IC XPNDR 25MHZ CAN V2.0B 14SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מרחיבי I/O 8 CAN V2.0b 25 MHz 14-SOIC
מודלים EDA/CAD
MCP25020-E/SL דגמים
קטגוריה
סוג היציאה
דחף-סחב (‏Push-Pull)
זרם - יציאה מקור/מרזב
25mA
אריזה
צינור
תדר השעון
25 MHz
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C