MCP25020-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
MCP25020-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCP25020-I/P
תיאור
IC XPNDR 25MHZ CAN V2.0B 14DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מרחיבי I/O 8 CAN V2.0b 25 MHz ‎14-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
MCP25020-I/P דגמים
קטגוריה
סוג היציאה
דחף-סחב (‏Push-Pull)
זרם - יציאה מקור/מרזב
25mA
אריזה
צינור
תדר השעון
25 MHz
מתח - הספקה
2.75V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C