MCP41100-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
MCP41100-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCP41100-I/P
תיאור
IC DIG POT 100K 8-PDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 100k Ohm 1 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה SPI ממשק ‎8-PDIP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MCP41100-I/P דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
יצרן
Microchip Technology
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V
אריזה
צינור
טולרנס
±30%
סטטוס החלק
פעיל
מקדם טמפרטורה (אופייני)
800ppm/°C
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג ההרכבה
חור מעבר
הולך וצר (Taper)
לינארי
מארז ההתקן של הספק
‎8-PDIP‎
תצורה
פוטנציומטר
מארז‏ / תיבה
‎8-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C