MCP4131-104E/P
מק"ט מוצר של DigiKey
MCP4131-104E/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCP4131-104E/P
תיאור
IC DIG POT 100K 8-PDIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 100k Ohm 1 מעגלים חשמליים 129 יחידות השהיה SPI ממשק ‎8-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
MCP4131-104E/P דגמים
מתח - הספקה
1.8V ~ 5.5V
טולרנס
±20%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
‎150ppm/°C‎
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C