MIC2004-1.2YM5-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
576-2584-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
576-2584-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
576-2584-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MIC2004-1.2YM5-TR
תיאור
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת P 1.2A ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MIC2004-1.2YM5-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
לא דרוש
יצרן
זרם - יציאה (מקס')
1.2A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Rds On (טיפוסי)
70mOhm
סטטוס החלק
פעיל
סוג כניסה
לא הופך
סוג מתג
מאפיינים
פריקת עומס
מספר היציאות
1
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם (קבועה), טמפרטורת-יתר
יחס - כניסה:יציאה
1:1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
תצורת יציאה
צד גבוה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
תעלת P
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
ממשק
הפעל/הפסק
מארז‏ / תיבה
מתח - עומס
2.5V ~ 5.5V